Człowieko­wi jest pot­rzeb­na przes­trzeń, w której może się określić...

Dziś zrób pierwszy krok w kierunku Twoich marzeń!

Trening z Sylwią Franke

Diety

Dieta to nie koniec świata! Pokaże Ci jak zdrowo jeść a przy tym czerpać z tego przyjemność. Zdrowe i smaczne a do tego przynoszące efekty. Nie wierzysz?? Napisz do mnie i przekonaj się!

Diety rozpisuję w programie Kcalmar na której można odczytywać zdrowe jadłospisy – spersonalizowane i ogólne – opracowane przez dietetyków, specjalistów. Dotychczas skorzystało z niej już ponad 100 tysięcy osób! Oprócz przepisów na zaplanowane na każdy dzień dania, można w niej znaleźć również listę zakupów oraz wskazówki dla dietetyka. W czasie stosowania diety, pacjent może odnotowywać na swoim profilu zmiany w wadze oraz wymiarach, które na wykresie może obserwować zarówno on sam, jak i opiekujący się nim specjalista. W systemie internetowym można także przeglądać i wydrukować jadłospis i listę zakupów, choć wersja mobilna jest znacznie wygodniejsza!


Dieta zawsze pod ręką
Wybierając dietę w naszym serwisie, jadłospis, przepisy i listę zakupów będziesz miał zawsze pod ręką dzięki naszej aplikacji Kcalmar – dieta i przepisy!


Łatwe monitorowanie wyników
Notuj zmiany wagi w aplikacji, by poinformować dietetyka o swoich postępach! Odczytuj porady od dietetyka i wskazówki motywacyjne, które pomogą Ci wytrwać w diecie!

Napisz teraz

I odmień swoje życie raz na zawsze!

Sylwia.franke@gmail.com

666 385 555

Studio Treningu Personalnego "Fit frelka" 
ul. Kopaniny 40
43-175 Wyry
Stary Młyn Fitness&Gym 
pl. Karpeckiego 1
43-190 Mikołów

13 + 13 =